українська російська англійська
Українці вкладають у товари і послуги наполовину більше, ніж три роки тому, - Прем'єр-міністр
16.01.2013 | 12:40
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Українці почали вкладати в купівлю товарів і послуг наполовину більше, ніж три роки тому. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 16 січня 2013 року.

За словами Миколи Азарова, за минулий рік роздрібний товарообіг в Україні збільшився на 16%. А порівняно з 2009 роком – приблизно на 50%.

«Тобто реально наші люди почали вкладати в купівлю товарів і послуг наполовину більше, ніж три роки тому, - сказав Микола Азаров. - Причому це відбувалось в умовах стабільної цінової ситуаціївдруге за роки незалежності індекс споживчих цін у 2012 році був нижче минулорічного і становив 99,8%».

Глава Уряду наголосив, що при цьому зафіксовано вагоме зниження цін на дуже важливі товари. Так, на 7-22% знизилися ціни на овочі, яйця, цукор, рис, продукти переробки зернових, молоко та молочну продукцію, масло.

«І ринок відгукується на активізацію попиту. Наприклад, вперше за останні вісім років зросло виробництво молока, якого порівняно з 2011р. вироблено на 3% більше, у тому числі в сільськогосподарських підприємствах – на 13%», - додав Микола Азаров.

 

версія для друку