українська російська англійська
Микола Азаров: Починає діяти інвестиційний потенціал внутрішнього ринку
16.01.2013 | 12:53
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

За минулий рік введено в експлуатацію понад 30 тільки великих промислових об’єктів, що свідчить про високий інвестиційний потенціал України. Про це повідомив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України 16 січня 2013 року.

За словами Миколи Азарова, у ці об’єкти було інвестовано понад 1,5 мільярда доларів.

«Навіть у складних умовах минулого року інвестори продемонстрували достатньо високу активність у проектах, орієнтованих на модернізацію виробництва і на внутрішній попит, - сказав Микола Азаров. - І це свідчить, що починає діяти саме потенціал внутрішнього ринку. Взагалі, ключовий момент для нас: Україна має високий потенціал економічного росту, який базується насамперед на розвитку внутрішнього виробництва, яке спрямоване на внутрішній ринок».

Зокрема,  2012 року в Україні введений в експлуатацію найпотужніший новітній електросталеплавильний завод у Дніпропетровську. У Дніпропетровській області запущено в роботу нові виробничі лінії трубного заводу. В Київській області став до роботи новітній завод металоконструкцій, який забезпечить, зокрема, потребу у конструкціях для мостобудування і дорожнього будівництва. В Кіровоградській області розпочато будівництво заводу з виробництва ядерного палива. У Київській області відкрито два великих спеціалізованих молочних заводи дитячого харчування з використанням сучасних екологічних технологій, а також один з найбільших в Європі хлібопекарський комплекс.

Також, за словами Миколи Азарова, активно розвивалася індустрія будівельних матеріалів. Нові бетонні заводи з’явились у Київській і Черкаській областях. Заводи з виробництва сухих будівельних сумішей – в Київській області, з виробництва склопакетів і скла – в Донецькій області, з виробництва сучасних енергоощадних будівельних плит – в Житомирі.

 

версія для друку