українська російська англійська
Волинська та Івано-Франківська ОДА підписали Угоду про співпрацю
16.01.2013 | 15:04
ВОЛИНСЬКА ОДА

16 січня 2013 року у селі Зимне Володимир-Волинського району Волинської області відбулось підписання Угоди між Волинською та Івано-Франківською обласними державними адміністраціями про торговельне-економічне, науково-технічне та гуманітарно-культурне співробітництво.

Сторони розвиватимуть співпрацю у таких галузях: промисловості, сільського господарства, транспорту та торгівлі; науки, техніки, освіти та охорони здоров’я; культури та мистецтва; розвитку туризму та спорту; екології та раціонального використання природних ресурсів.

Текст Угоди підписали голови Волинської та Івано-Франківської облдержадміністрацій Борис Клімчук  і Михайло Вишиванюк.

Як відзначив Михайло Вишиванюк, Волинь є лідером у державі з впровадження економічних реформ, зокрема розвитку сільських територій. Крім цього, яскравий приклад Волинська область показує у проектах із монетаризації  пільг. Фахівці Івано-Франківщини готові переймати досвід Волині у цих напрямках. Цікавинкою, на думку голови Волинської ОДА, є і втілення електронного погосподарського обліку в сільських та селищних радах.

У свою чергу Борис Клімчук додав: «Відтепер наші регіони будуть тісніше співпрацювати та розбудовувати внутрішній ринок. Адже, як наголошує керівництво країни,  це є необхідною складовою економічної стабільності».

Угода набирає чинності через тридцять днів з дати її підписання та укладається терміном на два роки. Дія Угоди автоматично продовжується на кожний наступний період.

 

 

 

версія для друку