українська російська англійська
В регіонах Криму створять центри надання адміністративних послуг
16.01.2013 | 14:54
Рада міністрів АРК

У 2013 році у всіх містах і районах Криму будуть створені центри надання адміністративних послуг. Про це повідомив Перший заступник Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим Павло Бурлаков в рамках відео-конференції з містами та районами автономії.

Зокрема, до кінця травня планується організувати дані центри в містах республіканського значення, а до кінця цього року - у всіх районах Криму.

Павло Бурлаков повідомив, що такі центри вже діють у Сімферополі, Алушті, Феодосії і Кіровському районі. Найближчим часом центр надання адміністративних послуг відкриють в Євпаторії. «Створення центрів надання адміністративних послуг стане ще одним важливим кроком на шляху реалізації реформ, ініційованих Президентом України. Це дозволить істотно спростити і прискорити процедуру отримання дозвільних документів і різних адміністративних послуг, запобігти проявам корупції під час видачі документів», - підкреслив Перший віце-прем'єр Криму.

У свою чергу, заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Криму Микола Рудик повідомив, що місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування визначені відповідальні за створення центрів, а також розроблені стандарти надання послуг. Для роботи центрів будуть виділені необхідні приміщення, введено посади адміністраторів і передбачено фінансування.

Павло Бурлаков доручив мерам міст і керівникам райдержадміністрацій Криму у встановлені терміни виконувати положення Закону України «Про адміністративні послуги», а міністерству економічного розвитку і торгівлі Криму - постійно контролювати цю роботу.

Нагадаємо, що 7 жовтня 2012 вступив в дію Закон України «Про адміністративні

 

версія для друку