українська російська англійська
На Дніпропетровщині введено в експлуатацію два газопроводи
16.01.2013 | 15:50
Дніпропетровська ОДА

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков відкрив два нові газопроводи високого тиску у Межівському районі. Один дасть можливість забезпечити газом понад одну тисячу приватних будинків селища Новопавлівка, другий – близько 120 приватних будинків селища Новогригорівка.

Загальна довжина підвідного  газопроводу у селищі Новопавлівка становить близько 15,8 км. Він дасть можливість користуватися газом більше ніж 3 тисячам жителів села.

Загальна довжина газопроводу у селищі Новогригорівка - близько 5,3 км. За його допомогою «блакитне паливо» вже надійшло до будинків понад 350 мешканців вулиць Ломоносова та Снігурівська.

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков запалив символічний вогник на газорозподільному пункті у селі Новопавлівка та у Дитячому будинку сімейного типу родини Мартиненків з села Новогригорівка.

«Газифікація сіл – один з найважливіших елементів розвитку інфраструктури області. Сьогоднішня подія - свято як для жителів Межівського району, так і для всієї Дніпропетровщини. Газифіковано ще два села, в яких проживає близько 3,5 тисяч людей. А це значить, що сучасний рівень комфортного життя стає доступнішим для жителів навіть віддалених куточків регіону», - сказав голова Дніпропетровської облдержадміністрації Дмитро Колєсніков.

Протягом 2010-2012 років на Дніпропетровщині при сприянні обласної влади, за рахунок в тому числі державного та місцевого бюджетів, коштів Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України», Публічного акціонерного товариства «Дніпропетровськгаз» ведено в дію понад 193 км газових мереж. Це дало змогу поліпшити житлові умов майже 20 тис. мешканців селищ регіону.

 

 

версія для друку