українська російська англійська
Прем'єр-міністр піддав різкій критиці недоліки роботи "швидкої допомоги"
16.01.2013 | 18:26
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів 16 січня різко розкритикував недоліки в організації надання екстреної медичної допомоги.

За словами Миколи Азарова, система, яка згідно з законодавством запроваджена з нового року, досі не працює належним чином. Якість та вчасність надання медичної допомоги поки що, на жаль, не відповідає поставленим вимогам, що справедливо викликає чимало нарікань з боку людей.

«Негайно треба виправляти помилки. Зволікання там, де питання стосується людського здоров’я, а часто - життя, неприпустимі», - наголосив Микола Азаров.

Глава Уряду доручив Віце-прем’єр-міністру Костянтину Грищенку, Віце-прем’єр-міністру Олександру Вілкулу, Міністерству охорони здоров’я разом з главами регіональних адміністрацій вжити невідкладних заходів щодо виправлення ситуації, яка склалася. Зокрема, в максимально стислі терміни виправити недоліки в організації надання екстреної медичної допомоги. А також вирішити питання технічного забезпечення безперебійної «швидкої» допомоги громадянам.

 

версія для друку