українська російська англійська
Л. Кожара зустрівся із Федеральним Президентом Австрії Г. Фішером
16.01.2013 | 18:59
Прес-служба Міністерства закордонних справ

У рамках візиту до Республіки Австрія Міністр закордонних справ України, Діючий голова ОБСЄ Леонід Кожара зустрівся із Федеральним Президентом Республіки Австрія Гайнцом Фішером.

Керівник зовнішньополітичного відомства України поінформував Главу Австрійської держави про основні пріоритети Українського головування в ОБСЄ в поточному році, а також про внутрішньополітичну ситуацію в Україні.

У ході обговорення питань двостороннього співробітництва, сторони відзначили необхідність та важливість підтримання висхідної динаміки контактів двох країн на найвищому та високому рівнях, розширення торговельно-економічного та культурно-гуманітарного співробітництва.

Федеральний Президент Австрії Гайнц Фішер наголосив на підтримці своєю країною євроінтеграційного курсу України, у тому числі, підписання та подальшу ратифікацію Угоди про асоціацію з ЄС. Президент підкреслив, що головування України в ОБСЄ сприятиме знаходженню відповідей на виклики сьогодення та зміцненню авторитету нашої країни на міжнародній арені.

«Австрія повністю підтримує пріоритети Українського головування в ОБСЄ та готова сприяти в їх успішній реалізації», - додав Г.Фішер.

 

 

версія для друку