українська російська англійська
На Тернопільщині чотирьом пільговикам вручено ключі від легкових автомобілів
17.01.2013 | 09:53
Тернопільська ОДа

Заступник голови – керівник апарату Тернопільської облдержадміністрації Юрій Желіховський вручив ключі від чотирьох легкових автомобілів ЗAЗ «Сенс» особам з особливими фізичними потребами.

Заступник голови ОДА зазначив, що найближчим часом пільговикам буде вручено ще шість таких автомобілів.

За його словами, зараз на Тернопільщині проживає понад 54 тисячі інвалідів.

«Сьогодні чотирьом жителям Тернопільської області, які мають особливі фізичні потреби, ми вручаємо ключі від легкових автомобілів. І це не поодинокий факт, адже в 2012 році 28 інвалідів вже отримали такі авто, - сказав Юрій Желіховський. –  Керівництво нашої держави та області й надалі піклуватиметься про людей, які потребують нашої допомоги найбільше. А тому одним із пріоритетів діяльності облдержадміністрації цього року буде соціальний захист таких осіб».

Ключі від автівок отримали – житель м. Тернопіль, інвалід війни І групи Юрченко Іван Васильович, житель с. Ридомиль Кременецького району, інвалід війни І групи, Левандовський Михайло Кузьмич, жителька м. Тернопіль, інвалід ЧАЕС І, групи Купчак Ганна Романівна та жителька с. Жуків Бережанського району, інвалід з дитинства І групи Стефанишин Руслана Григорівна.

 

версія для друку