українська російська англійська
Землевпорядники Чернігівщини провели інвентаризацію земель населених пунктів на площі 137,7 тис. га
17.01.2013 | 10:28
Прес-служба Державного агентства земельних ресурсів

Минулого року у Чернігівській області проведено роботи з інвентаризації земель на площі 22,4 тис. га, у тому числі в межах населених пунктів – 17,3 тис. га, за межами населених пунктів – 5,1 тис. гектарів.

Загалом інвентаризацію земель у межах населених пунктів області виконано на площі 137,7 тис. га, що становить 45,7 відсотка від їх загальної площі. За межами населених пунктів інвентаризацію земель несільськогосподарського призначення виконано на площі 660,5 тис. га, або 98,2 відсотка. Кращі показники з виконання цих робіт у межах населених пунктів Борзнянського, Козелецького та Коропського районів, за межами населених пунктів – у Бахмацькому, Варвинському та Корюківському районах.

«Із змінами у законодавстві землевпорядна служба отримала нові відповідальні повноваження щодо розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності, проте ефективне розпорядження можливе лише після повного проведення інвентаризації таких земель», – зазначила заступник начальника головного управління Держземагентства у Чернігівській області Наталія Орлова.

 

версія для друку