українська російська англійська
У Севастополі зафіксовано зростання основних економічних показників
17.01.2013 | 10:36
Севастопольська МДА

У порівнянні з січнем-груднем 2011-2012 років індекс рівня промислової продукції в Севастополі склав 95%. При цьому в грудні 2012 року в порівнянні з листопадом приріст об'єму промислового виробництва склав 3,1%. Про це на апаратній нараді доповів начальник управління економіки Севастопольської МДА Елімдар Ахтемов.

Підприємствами переробної галузі було нарощено обсяг виробництва на 1,5% у порівнянні з кінцем 2011 року.

«За обсягами введеного до експлуатації житла ми плануємо одержати близько 245 тис. кв. м.   Це значний приріст у порівнянні з минулим роком, коли ми ввели до експлуатації 220 тис. кв. м. Дану тенденцію ми плануємо зберегти й цього року», — розповів начальник управління економіки.

Крім того, у грудні індекс споживчих цін на продукти харчування в Севастополі у порівнянні з листопадом 2012 року склав 100,5%.   Значне зниження рівня споживчих цін, за словами Елімдара Ахтемова, відбулося за рахунок проведення в місті ярмарків та ввезення продукції від виробника.

Як доповів Елімдар Ахтемов, наразі програма соціально-економічного розвитку міста верстається і до кінця тижня буде готовий її остаточний варіант для подальшого розгляду.

 

 

 

версія для друку