українська російська англійська
Держкомтелерадіо уклав меморандум про співпрацю з громадською організацією
17.01.2013 | 11:08
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Держкомтелерадіо України уклав меморандум про співробітництво з громадською організацією «Об`єднання «Центр політичних студій та аналітики», метою якого є створення сприятливих умов для реалізації положень Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Документ підписали Голова Держкомтелерадіо Олександр Курдінович та керівник Центру політичних студій та аналітики Віктор Таран.

Документ спрямований на забезпечення права громадян на доступ до публічної інформації, підвищення рівня прозорості та відкритості діяльності суб’єктів владних повноважень тощо.

Згідно з меморандумом, Держкомтелерадіо у партнерстві з Центром сприятиме інформуванню громадськості з питань доступу до публічної інформації, організації та проведення відповідних «круглих столів», конференцій тощо.

Окрім того, Комітет враховуватиме результати моніторингу відкритості та прозорості органів влади, що здійснює громадська організація, та в межах своїх повноважень сприятиме їм у забезпеченні реалізації зазначеного закону.

У свою чергу Центр політичних студій та аналітики розроблятиме, апробовуватиме та впроваджуватиме в дію науково-методичні матеріали для журналістів, громадських активістів, представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у сфері доступу до публічної інформації.

Громадські експерти також залучатимуть до співпраці вітчизняні та іноземні організації для реалізації визначених цілей, проводитимуть моніторинг якісних змін щодо забезпечення права на доступ до публічної інформації на загальнодержавному та місцевому рівнях тощо.

Меморандум є безстроковим та не вичерпує всіх питань двосторонньої співпраці, а тільки окреслює основні її напрямки та форми співробітництва.

Детальніше з текстом меморандуму можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо у рубриці «Взаємодія з громадськістю»  http://comin.kmu.gov.ua/control/publish/article/main?art_id=98708&cat_id=98707.

 

версія для друку