українська російська англійська
2013 рік у столиці проголошено Роком дитячої творчості
17.01.2013 | 11:16
Київська МДА

Протягом 2013 в столиці відбуватимуться заходи в рамках відзначення Року дитячої творчості. Відповідне розпорядження днями підписав голова Київської МДА Олександр Попов.

Наразі створено організаційний комітет, який протягом місяця затвердить загальноміський план заходів із відзначення Року дитячої творчості.

Одним із найбільших загальноміських заходів, присвячених дитячій творчості, стане новий, великий мистецький соціальний проект «Казка дитячих мрій».

Так, із лютого до травня в кожному районі столиці відбудеться огляд дитячої творчості в номінаціях: художнє, музичне та театральне мистецтво, хореографія, вокал, художнє слово, моделювання тощо. Журі, створене оргкомітетами районних в м. Києві державних адміністрацій, визначить переможців та рекомендуватиме найкращі номери для участі в заключному гала-концерті, який відбудеться на головній сцені держави - Національному палаці мистецтв «Україна».

Метою проекту є охоплення якомога більшого спектру напрямів, у яких розкривається дитяча творчість. Участь у цьому соціальному проекті сприятиме не тільки виявленню й підтримці талановитих та обдарованих дітей, а й удосконаленню та розбудові системи позашкільної освіти, - зазначають у профільному департаменті.

 

версія для друку