українська російська англійська
Аграрії Одещини отримають дотацію за утримання молодняку
17.01.2013 | 11:54
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Селяни Одещини беруть активну участь у програмі утримання і збереження молодняку ВРХ. Станом на 1 грудня минулого року їм нараховано 12,2 мільйона гривень дотацій в рамках цієї програми. Така адресна державна підтримка вперше почала надаватися одноосібникам в минулому році та встигла дати перші результати. У 2012 році в Україні поголів’я ВРХ зросло на 1,8%.

Гроші для одеських аграріїв були вчасно та в повному обсязі спрямовані до територіального органу Держказначейства відповідно до наказів Міністерства аграрної політики та продовольства. Селяни вже отримали дотацію за жовтень та листопад.

Проте за оперативною інформацією головним управлінням агропромислового розвитку Одеської ОДА було зареєстровано в органах Казначейства кредиторську заборгованість у сумі 4,6 мільйона гривень. Ця сума буде сплачена після затвердження відповідних нормативно-правових актів, які регулюють зазначене питання та за умови виділення коштів з державного бюджету.

Нагадаємо, що у 2012 році майже 340 тисяч осіб отримали 305 мільйонів гривень бюджетної дотації за утримання та збереження ними 509 тисяч голів молодняку ВРХ. У державному бюджеті на 2013 рік на програми галузі тваринництва передбачено 650 мільйонів гривень, зокрема на продовження виплати дотацій.

 

версія для друку