українська російська англійська
Виробники дитячого харчування збільшать обсяги виробництва з метою імпортозаміщення
17.01.2013 | 12:20
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

У Мінагрополітики розглянули питання розвитку виробництва дитячого харчування в Україні. Так, у відповідній нараді під головуванням заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Олександра Сеня провідні виробники дитячого харчування обговорили питання підтримки підприємств-виробників дитячого харчування та заходи, спрямовані на збільшення обсягів його виробництва з метою імпортозаміщення.

16 січня 2013 року в Мінагрополітики України відбулася нарада з питання розвитку виробництва дитячого харчування в Україні під головуванням заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Олександра Сеня.

У роботі наради взяли участь представники Національної асоціації виробників дитячого харчування, молочноконсервної та сокової продукції «Укрконсервмолоко», Європейської Бізнес асоціації, Ліги виробників харчових продуктів, компанії «Вімм-Біль-Данн Україна», компанії «Еконія», ТОВ «Фірма «Фавор», компанії «Данон», ПАТ «Хорольський молочно-консервний комбінат дитячих продуктів», ПАТ «Яготинський маслозавод»- філія «Яготинське для дітей», ТОВ «НіПП Україна», ТОВ з ІІ «Нутриція Україна», ТОВ «Нестле Україна» і фахівці міністерства.

Учасники наради розглянули питання підтримки підприємств-виробників дитячого харчування, доцільності регулювання торговельних надбавок на продукцію дитячого харчування та здійснення заходів, спрямованих на збільшення обсягів виробництва дитячого харчування в Україні з метою його імпортозаміщення.

версія для друку