українська російська англійська
Севастопольська міліція відкрила "єдине вікно" з надання адміністративних послуг
17.01.2013 | 12:56
Прес-служба Міністерства внутрішніх справ

Севастопольці вже встигли позитивно оцінити роботу Єдиного центру з надання адміністративних послуг. Зручно прийти в один будинок і отримати необхідні послуги щодо отримання, придбання і перереєстрації зброї; довідки про відсутність або наявність судимості, а також інші довідки, які видає УМВС. У центрі працюватимуть представники відділу служби охорони, які зможуть дати безкоштовну кваліфіковану консультацію з питань організації охорони і безпеки життя і майна громадян.

Єдиний дозвільний центр - робочий орган Севастопольської міської ради, який об'єднує представників місцевих та регіональних дозвільних органів та державних адміністраторів із забезпечення взаємодії учасників за принципом організаційної єдності за видачу, переоформлення та анулювання документів дозвільного характеру, видачі їх дублікатів.

Робота Єдиного дозвільного центру орієнтована передусім на людей і діє на принципах відкритості, прозорості і зрозумілості процедур. Також робота Центру спрямована на запобігання корупційних дій і ліквідацію посередницьких послуг, забезпечення рівності прав усіх суб’єктів звернення. Центр здійснює свою роботу за принципом «єдиного вікна».

Днями в Єдиному дозвільному центрі розпочали свою роботу з надання адміністративних послуг окремі служби УМВС України в м. Севастополі.

Заступник начальника управління - начальник міліції громадської безпеки УМВС України у м. Севастополі Сергій Помелков розповів, що севастопольською міліцією було прийнято рішення організувати роботу в Єдиному дозвільному центрі свого «єдиного вікна» з надання адміністративних послуг. Тепер севастопольці зможуть отримувати в одному місці всі послуги, пов'язані, в першу чергу, з отриманням, придбанням і перереєстрацією зброї. Послуги, що надаються відділом інформаційних технологій, насамперед, у питаннях отримання довідок про відсутність або наявність судимості, а також інших довідок, які видає УМВС України в м. Севастополі. Також у даному центрі працюватимуть представники відділу служби охорони, які зможуть дати безкоштовну кваліфіковану консультацію з питань організації охорони і безпеки життя і майна громадян.

Сергій Помелков висловив сподівання, що робота Центру створить для севастопольців додатковий комфорт. Адже в одному місці люди можуть отримати майже всі адміністративні послуги, що надаються міліцією Севастополя.

Єдиний дозвільний центр, в якому севастопольці зможуть отримати адміністративні послуги, що надаються міліцією, розташований за адресою: вул. Леніна, буд.2.

 

версія для друку