українська російська англійська
На Сумщині комунальні служби працювали минулоріч безперебійно
17.01.2013 | 13:07
Сумська ОДА

У 2012 році комунальники області працювали безперебійно, зазначив заступник голови Сумської облдержадміністрації Микола Деркач у ході засідання колегії управління ЖКГ.

«Житлово-комунальне господарство – надзвичайно важлива у соціальному аспекті сфера. Тому ми маємо тримати руку на пульсі, оперативно вирішувати проблеми людей», – зазначив Микола Деркач.

У 2012 році на модернізацію централізованих систем водопостачання та водовідведення спрямовано 25 мільйонів гривень з бюджетів усіх рівнів, у тому числі 3,7 мільйона гривень – за програмою ДЕСПРО.

На покращення стану житлового фонду Сумщини використано 7 мільйонів гривень. За ці кошти відремонтовано понад 1200 покрівель, 374 опалювальні системи, 247 систем гарячого та 629 систем холодного водопостачання житлових будинків, поінформував начальник управління ЖКГ облдержадміністрації Іван Огрохін.

У 2013 році комунальники продовжать розпочату роботу, зокрема, працюватимуть над реалізацією низки програм, спрямованих на покращення життя людей; оснащенням підприємств комунальної теплоенергетики засобами обліку теплової енергії; залученням коштів інвесторів у житлово-комунальне господарство регіону тощо.

 

версія для друку