українська російська англійська
Понад 1,6 тис. осіб отримали допомогу в столичних пунктах обігріву
17.01.2013 | 15:12
Київська МДА

На 17 січня 1676 мешканців Києва отримали допомогу у столичних пунктах обігріву. Про це повідомив начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій Віталій Пшеничний.

«Пункти обігріву були влаштовані у період сильних морозів. Намети з теплогенераторами встановили у десяти районах столиці. Тут мешканці міста мали змогу не тільки погрітися, а й випити гарячого чаю та з’їсти бутерброд. У кожному пункті для надання допомоги населенню цілодобово знаходяться рятувальники та працівники соціальних служб», – наголосив Віталій Пшеничний.

Крім того, аби допомогти бездомним особам, для координації соціального патрулювання у зимовий період 2012-2013 років, попередження загибелі людей від переохолодження в місті та 10 районах столиці утворено міський та районні штаби, затверджено їхній склад та заходи із роботи з бездомними особами.

«Для здійснення соціального патрулювання визначені відповідні місця найбільшого скупчення бездомних осіб та затверджено графіки роботи соціального патруля в районах Києва. Його забезпечують мобільні бригади, до складу яких входять соціальні працівники, медичний реєстратор, водії.

Бригади забезпечують бездомних осіб гарячим харчуванням (щоденно 200 порцій), теплим одягом, взуттям тощо»,    додав Віталій Пшеничний.

При Будинку соціального піклування та районних територіальних центрах соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян утворено 11 пунктів обігріву та 11 постійно діючих банків одягу і взуття.

 

версія для друку