українська російська англійська
На Чернігівщині майже 29 тис. громадян отримали цифрові телетюнери
17.01.2013 | 16:57
Чернігівська ОДА

В Україні вже збудована і на повну потужність працює телемережа цифрового наземного ефірного мовлення. Наразі на території Чернігівської області в цифровому форматі транслюються 34 телевізійні програми у високій цифровій якості зображення та звуку.

З червня  2012 року УДППЗ «Укрпошта» розпочала  доставку телетюнерів на адреси громадян, які написали заяви на одержання безкоштовних телетюнерів  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №245 «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення».

Станом на 8 січня поточного року мешканцям Чернігівщини, які звернулися до місцевих управлінь праці та соціального захисту населення із відповідною заявою, доставлено 28 тисяч 633 телетюнери. Усього в область надійшло 29 тисяч 39 телетюнерів.

Процес доставки пристроїв триває, адже відповідно до узагальненого списку, що було подано до Держкомтелерадіо, понад 37 тисяч громадян безкоштовно мають отримати засоби приймання сигналів цифрового мовлення.

версія для друку