українська російська англійська
Cубвенції на погашення заборгованості комунальних підприємств за різницею в тарифах перерозподілено
18.01.2013 | 11:00
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Уряд вніс зміни до Постанови № 517, які передбачають перерозподіл субвенцій з державного бюджету на погашення заборгованості комунальних підприємств з різниці в тарифах на тепло, водопостачання та водовідведення для населення. Відповідну постанову № 19, проект якої представив очільник Мінрегіону Геннадій Темник, Кабінет Міністрів прийняв 16 січня 2013 року. 

«Відтепер розподіл коштів між регіонами, викладений у минулорічній Постанові Уряду № 517, відповідатиме обсягу фактично перерахованих коштів. Попередні розрахунки для окремих територій не відповідали реальному обсягу підтверджених і вже перерахованих коштів. Тому, за погодженням із територіями, було запропоновано внести уточнення і остаточно зняти питання погашення заборгованості за різницею в тарифах за 2012 рік», – наголосив Геннадій Темник.

Зміни не суперечать нормам Бюджетного кодексу, іншим законодавчим і нормативним актам та не збільшують дефіцит Державного бюджету.

Нагадаємо, Постанова Кабінету Міністрів України від 11 червня 2012 року № 517 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2012 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування», визначає механізми отримання підприємствами тепло- та водопостачання і водовідведення компенсації з державного бюджету. Протягом терміну її дії до неї шість разів вносилися зміни.

 

версія для друку