українська російська англійська
На Дніпропетровщині ціни на хліб стабільні - для підвищення передумов немає
18.01.2013 | 11:11
Дніпропетровська ОДА

На Дніпропетровщині цінова ситуація на ринку хліба є стабільною. Борошномельні та хлібопекарські підприємства забезпечені достатнім запасом сировини. Споживачі забезпечені основними продуктами харчування за рахунок власного виробництва в області. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Олександр Любович.

На Дніпропетровщині ціни на соціальні продукти перебувають під пильною увагою обласної влади.

 «На Дніпропетровщині цінова ситуація на ринку хліба є стабільною. Потреби хлібопекарських підприємств регіону забезпечені зерном до наступного врожаю за рахунок власного виробництва продовольчого зерна, Регіонального стабілізаційного фонду та інтервенції з Аграрного фонду України. Завдяки цьому на Дніпропетровщині і надалі буде забезпечена стабільна ціна на хліб», - сказав Олександр Любович.

Щомісяця підприємства хлібопекарської промисловості потребують 20,8 тис. тонн зерна. До кінця маркетингового року (тобто, до наступного врожаю) Дніпропетровщина повністю забезпечена зерном. На 1 січня 2013 року задекларовано 537,2 тис. тонн зерна, в тому числі 223,5 тис. тонн продовольчого, з нього для хлібопекарської промисловості – 192,1 тис. тонн.

Забезпечення населення Дніпропетровської області хлібом та хлібобулочними виробами здійснюється 15 провідними хлібопекарськими підприємствами області (91%) та 68 міні-пекарнями (9%).

 

версія для друку