українська російська англійська
Ініціюватиметься звільнення керівників підприємств, які мають заборгованість із зарплати
18.01.2013 | 11:34
Прес-служба Міністерства соціальної політики

Щодо керівників бюджетних установ, де не вирішується питання погашення заборгованості із заробітної плати, ініціюватиметься прийняття рішення про звільнення. Про це заявила Міністр соціальної політики України Наталія Королевська під час засідання Комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших виплат.

Вона наголосила, відповідальність за недопущення та погашення заборгованості із зарплати несуть відповідно центральні та місцеві органи влади, керівники підприємств, установ і організацій. «Вважаю, що наша Комісія повинна підвищити рівень вимог до усіх відповідальних осіб щодо погашення поточної заборгованості та її недопущення в подальшому. Ми будемо ініціювати прийняття рішення щодо звільнення керівників, які не забезпечують своєчасні виплати заробітної плати», – зазначила Міністр.

За словами Наталії Королевської, до наступного засідання Комісії, що відбудеться у лютому місяці, має бути представлений покроковий план вирішення питання із заборгованості для кожного регіону.

версія для друку