українська російська англійська
Керівництво "Євроньюс" подякувало Прем'єр-міністру за увагу до їхнього телеканалу
18.01.2013 | 12:14
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров на свою адресу отримав від керівництва «Євроньюс» лист-подяку за увагу та підтримку телеканалу.

«Хочу подякувати за Ваш лист від 2 січня 2013 року з нагоди 20-ї річниці «Євроньюс», - зазначив генеральний директор каналу Майкл Пітерс.

За його словами, телеканал пишається тим, що має можливість надавати послуги українським глядачам протягом останнього року. При цьому Майкл Пітерс повідомив, що від початку трансляції в 2011 році аудиторія україномовної версії каналу «Євроньюс» постійно зростає, що робить вагомий внесок у поширення відомостей про Україну в світі.

Він зазначив, що двадцята річниця є чудовою нагодою, аби поділитися зі своїми партнерами тими цінностями, які лягли в основу успіху «Єроньюс» та зробили компанію засобом масової інформації номер один в Європі, з диверсифікованою формою власності, з незалежністю редакторів та унікальною моделлю багатокультуралізму та багатомовності.

«Я хочу висловити Вам свою особисту вдячність за підтримку, яку Ви надали нашому українському представництву: вона сприяє як внутрішньому, так і міжнародному поширенню інформації про Україну. Засвідчую Вам, шановний пане, свою високу повагу», - додав Майкл Пітерс, звертаючись у листі до Прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

версія для друку