українська російська англійська
Реформування залізничної галузі проводитиметься із забезпеченням захисту прав залізничників, - В. Козак
18.01.2013 | 12:22
Прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту

У процесі реформування залізничної галузі будуть збережені соціальні та трудові права і гарантії залізничників у відповідності з вимогами законодавства. На цьому наголосив сьогодні 18 січня 2013 року Міністр інфраструктури України Володимир Козак під час зустрічі з Головою Профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадимом Ткачовим та першим заступником генерального директора Укрзалізниці Сергієм Болоболіним.

Зокрема, Міністр зазначив, що реформування галузі в жодному разі не повинно негативно вплинути на дотримання встановлених законом прав працівників залізничного транспорту та вкотре наголосив на недостовірності інформації, яка наразі активно дискутується у суспільстві щодо можливих масових запланованих звільнень на залізниці. «Реформування залізниць відбулось у всіх європейських країнах та країнах СНД, окрім України, і ніде не відбулося скорочень працівників, а заробітна плата залізничників зросла у два та більше разів», - підкреслив Володимир Козак.

Процес реформування залізничної галузі України буде повністю прозорим та відкритим. Усі супутні рішення та документи, що прийматимуться у розвиток та на виконання завдань реформ, а також відповідні заходи та дії будуть повністю публічними.

Володимир Козак зазначив, що усі дії щодо етапів проведення реформ обговорюватимуться та погоджуватимуться з Профспілкою залізничників і транспортних будівельників України.

«Мінінфраструктури та Укрзалізниця, у першу чергу, зацікавлені у забезпеченні належного соціального захисту залізничників, їх трудових прав та у ефективному вирішенні усіх проблемних питань, адже саме працівники  є основним рушієм розвитку будь-якої галузі, у тому числі і залізничної. Тому Мінінфраструктури та Укрзалізниця дотримуються політики максимальної відкритості та ведення постійного конструктивного діалогу у вирішенні питань, що турбують залізничників», - зазначив Міністр інфраструктури.

Зокрема, з цією метою профільне міністерство та Укрзалізниця вже тривалий час тісно співпрацюють з Профспілкою залізничників і транспортних будівельників України – найчисленнішою із усіх профспілок, які захищають інтереси представників підприємств залізничного транспорту. Так, членами профспілки є 99% працюючих в галузі.

Володимир Козак висловив подяку Профспілці залізничників і транспортних будівельників України на чолі з Вадимом Ткачовим за налагоджений конструктивний діалог та плідну роботу з Державною адміністрацією залізничного транспорту України у рамках чинного законодавства, спрямовану на досягнення єдиної спільної мети – покращення умов роботи залізничників та підвищення рівня соціального захисту громадян, а також забезпечення якісної організації вантажних та пасажирських перевезень цим найпопулярнішим в Україні видом транспорту.

Володимир Козак наголосив, що Мінінфраструктури і надалі бачить свою роботу у тісній співпраці з профспілкою залізничників, а також і з іншими профспілковими організаціями працівників транспортних галузей – моряків, автомобілістів, дорожників тощо.

Зокрема, у рамках зустрічі Міністр інфраструктури Володимир Козак та Голова Профспілки залізничників і транспортних будівельників України Вадим Ткачов, який також є Головою Федерації профспілок транспортників України, досягли домовленості про організацію та проведення найближчим часом низки зустрічей з представниками транспортних профспілкових організації для обговорення найактуальніших питань роботи та розвитку відповідних підгалузей транспорту.

 

 

версія для друку