українська російська англійська
Мінрегіон вивчає пропозиції територіальних громад з вдосконалення нормативної бази ЖКГ
18.01.2013 | 12:34
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Мінрегіон активно вивчає пропозиції територіальних громад щодо вдосконалення нормативної бази житлово-комунального господарства. Про це сказав Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник під час підписання Меморандуму про співпрацю між Мінрегіоном та Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України», що відбулося у Міністерстві 17 січня.

«Принцип роботи Віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула та мій особисто – для вирішення питань розвитку регіонів немає непрофільних питань. Під час спілкування із Президентом України Віктором Януковичем перед моїм призначенням, глава держави наголосив, що ми повинні значно посилити роботу з регіонами країни та залучати їх до вироблення державної політики. Тому всі питання, озвучені представниками Асоціації під час нашої сьогоднішньої зустрічі візьмемо на контроль, і докладемо максимум зусиль для їхнього вирішення. Ми також очікуємо дієвих пропозицій від регіонів щодо вдосконалення нормативної бази житлово-комунальної галузі та будемо розробляти підходи до її реформування спільно із територіальними громадами», – сказав Геннадій Темник.

У зустрічі взяли участь міські голови чи їх заступники, зокрема Кривого Рогу, Донецька, Борисполя, Українки, Черкас, Житомира, Миколаєва, Харкова.

Довідково

Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» об’єднує понад 80% територіальних громад України, її членами є 557 міст, селищ та сіл.

 

 

версія для друку