українська російська англійська
Стартував українсько-польський проект, що має посилити безпеку туристів у Карпатському регіоні
18.01.2013 | 13:10
Львівська ОДА

У січні 2013 року розпочав роботу проект «Стимулювання розвитку туризму у Карпатському регіоні шляхом покращення сервісу та безпеки туристів», який реалізовують в межах програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013».

Його головним завданням є забезпечення умов для гармонійного розвитку туризму у Карпатському регіоні та налагодженні співпраці між українськими та польськими організаціями в цій галузі. Також в межах проекту планують підготувати кадри для пошуково-рятувальної служби та туристичного супроводу у Карпатському регіоні, а українська сторона має за мету перейняти досвід у польських колег у створенні громадських пошуково-рятувальних пунктів (ГПРП) для надання допомоги туристам і місцевим жителям регіону під час виникнення надзвичайних ситуацій.

Додамо, що для покращення внутрішньої організації та взаємодії між партнерами проекту у Львові було організовано та проведено зустріч партнерів, на якій створили транскордонні органи управління проектом.

Довідково

Ініціатором проекту є ГО «Асоціація Гірських Провідників «Ровінь». У 2009 році проект подали на розгляд спільного технічного секретаріату Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013». Він отримав підтримку незалежних експертів та був рекомендований до співфінансування з коштів Європейського Союзу. Реалізовуватимуть проект на території Львівської області (Україна) та Підкарпатського воєводства (Польща) впродовж 2013 та 2014 років.

Партнерами проекту є Львівська обласна контрольно-рятувальна служба туристсько-спортивної спілки України, Польське туристично-краєзнавче товариство (відділ ім. Др. М. Орловіча в Перемишлі), Львівська асоціація розвитку туризму та Гірський добровільний загін рятування «Група Бещадська».

 

 

версія для друку