українська російська англійська
На Кіровоградщині відкрили ще один оновлений дитячий садочок
18.01.2013 | 15:10
Кіровоградська ОДА

У рамках робочої поїздки до Новомиргородського району голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Андрій Ніколаєнко взяв участь у відкритті щойно капітально відремонтованого приміщення дитячого садочка «Сонечко» у селі Коробчине.

Для дітлахів та їх батьків ця подія стала справді радісною, адже дошкільний заклад «Сонечко» протягом 2010-2011-го років вимушено працював з короткотривалим режимом перебування дітей – у зв’язку із відсутньою системою опалення.

«Цей дитсадок яскравий приклад, що ми продовжуємо обраний курс – працювати на благо жителів області. Ми продовжуємо реалізацію ключових завдань нашої базової програми «Центральний регіон – 2015». Обласна влада, як і раніше, вітатиме кожну добру справу і допомогу від наших народних депутатів, від місцевих бізнесменів, аграріїв», – зазначив Андрій Ніколаєнко.

За бюджетні кошти та за активної підтримки соціально відповідального бізнесу було відремонтовано покрівлю, фасад, водопровідно-каналізаційну мережу. Також виконано внутрішні оздоблювальні роботи, встановлено бойлери для підігріву води, придбано меблі для обладнання ігрових та спальних кімнат, придбано постільну білизну, іграшки та посуд для дитячого садочка. Крім того, повністю переобладнано теплопостачання закладу – встановлено два котли, що працюють на твердому паливі.

Всього на капітальний ремонт та зміцнення матеріальної бази дошкільного закладу було використано більше 1 млн. грн.

 

 

версія для друку