українська російська англійська
Україна та Японія зацікавлені продовжувати реалізацію проектів за схемою зелених інвестицій
19.01.2013 | 10:48
Прес-служба МІНІСТЕРСТВа ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

17 січня 2013 року відбулася перша робоча зустріч Міністра екології та природних ресурсів України Олега Проскурякова та Голови Державного агентства екологічних інвестицій України Владислава Якубовського з Надзвичайним та Повноважним Послом Японії в Україні Тоічі Саката.

Під час зустрічі Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні привітав Олега Проскурякова з призначенням на посаду Міністра екології та природних ресурсів України, побажав успіхів у роботі та висловив сподівання на продовження плідної співпраці між Україною та Японією у сфері запобігання наслідкам зміни клімату.

Разом з цим Тоічі Саката високо оцінив прогрес, досягнутий сторонами протягом 2012 року, у сфері реалізації проектів за схемою зелених інвестицій (СЗІ), а саме великомасштабних проектів та проектів з енергозбереження в закладах соціальної сфери.

При цьому Посол наголосив на необхідності продовження активної реалізації зазначених проектів та вирішенні усіх робочих питань у найкоротші терміни.

Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков подякував Тоічі Саката за позитивні відгуки стосовно діяльності Міністерства та Державного агентства екологічних інвестицій України та запевнив, що сторони спільно продовжать роботу, пов’язану з реалізацією проектів СЗІ у відповідності до свої міжнародних зобов’язань.

 

 

 

версія для друку