українська російська англійська
Казначейство забезпечило стовідсоткове фінансування соціальних видатків на 2013 рік
18.01.2013 | 15:55
Прес-служба Державної казначейської служби

Введення в дію закону про Державний бюджет України на 2013 рік з початку бюджетного періоду дозволило Казначейству забезпечити фінансування видатків у відповідності до показників затвердженого постійного розпису, що дозволило уникнути витрат, що передбачені законодавством на випадок несвоєчасного набрання чинності законом про Державний бюджет України. Про це заявив Голова Державної казначейської служби України Сергій Харченко.

За його словами, станом на 17.01.2013 асигнування загального фонду державного бюджету відкрито головним розпорядникам бюджетних коштів на загальну суму 15 182,5 млн. грн., що становить 94,0 відсотка планових асигнувань січня. У тому числі захищені статті (виплата зарплати, стипендій,  оплата комунальних послуг та енергоносіїв, медикаментів, продуктів харчування та інші соціальні виплати) та видатки Пенсійного фонду профінансовані у сумі 14 633,6 млн. грн., що становить 100 відсотків плану.

Довідково

Вперше за останні 8 років з початку року діє не тимчасовий, а постійний розпис державного бюджету, завдяки тому, що Верховна рада України ухвалила Закон України «Про Державний бюджет України на 2013 рік» до початку нового бюджетного періоду.

версія для друку