українська російська англійська
Вручено ключі від автомобілів 14-ти кримчанам з обмеженими фізичними можливостями
18.01.2013 | 17:10
Рада міністрів АР Крим

18 січня в Сімферополі Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим Анатолій Могильов вручив ключі від автомобілів 14-ти кримчанам з обмеженими фізичними можливостями.

Керівник виконавчої влади Автономії переконаний, що влада зобов'язана робити все можливе для підвищення соціального захисту і створення комфортних умов для життя людей з обмеженими фізичними можливостями. «Вітаю вас з цією радісною подією. Ми виконуємо всі обіцянки, викладені в програмних документах Президента України, - звернувся до присутніх Анатолій Могильов. - Ми дбаємо про наших ветеранів. Це черговий транш автомобілів. І цю традицію ми будемо продовжувати, щоб усі наші ветерани мали автомобілі. Для вас це не розкіш, а необхідність».

Зокрема, ключі від автомобілів марок отримали вісім інвалідів Великої Вітчизняної війни, троє інвалідів аварії на Чорнобильській АЕС, два інваліда загального захворювання та інвалід дитинства.

Автомобілі придбані за рахунок коштів Державного бюджету України, на їх закупівлю спрямовано 854,9 тис. грн.

Нагадаємо, в 2012 році за рахунок коштів Державного і республіканського бюджетів і коштів гуманітарної допомоги автомобілі отримали 104 кримчанина.

 

версія для друку