українська російська англійська
У Полтавському перинатальному центрі народилося соте немовля
18.01.2013 | 17:30
Полтавська ОДА

За три тижні діяльності Полтавського обласного перинатального центру більше ста немовлят вперше  побачили світ в його стінах. Сотим новонародженим став перший хлопчик з двійні, вагою 2 кг 300 г. Ця двійня стала п’ятою серед тих, які народилися в центрі з моменту його відкриття.

Керівник обласного перинатального центру Вікторія Ващенко зазначила, що центр уже працює в тому режимі роботи, який має бути в закладах такого рівня. Усі передові технології, якими оснащений заклад, уже використовувалися на практиці спеціалістами центру.

«Головне, що мами виходять від нас задоволеними», – сказала Вікторія Ващенко.

З того часу, як обласний перинатальний центр відкрив свої двері для майбутніх матерів та їх дітей, 78 жінок з сільської місцевості та 19 міських народили 55 хлопчиків та 47 дівчаток. За цей час проведено 29 кесарських розтинів. Відбулося 23 передчасних пологів. 15 новонароджених отримали необхідну медичну допомогу у відділенні реанімації та інтенсивної терапії для новонароджених. Найменша вага немовлят, які народилися у Полтавському перинатальному центрі – 500 г, найбільша – 4 кг 640 г.

 

 

версія для друку