українська російська англійська
Прем'єр-міністр вимагає від медпрацівників давати детальні рекомендації під час епідемії грипу
18.01.2013 | 18:08
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем'єр-міністр вважає, що медики повинні більш широко інформувати українців про епідемію грипу та ГРВІ. Про це він заявив на своїй сторінці у Фейсбуці.

За його словами, Уряд поставив чіткі завдання перед відповідальними відомствами, які стосуються мінімізації явищ, пов'язаних з можливою епідемією грипу.

Так, сьогодні Віце-прем'єр-міністр України Грищенко провів селекторну нараду з керівництвом областей, медустанов щодо ступеню готовності країни і наших медустанов до можливої епідемії грипу. «Я доручив нашим медикам якомога частіше в ЗМІ інформувати людей про ті прості та елементарні речі, які треба не забувати заради свого здоров'я і здоров'я своїх дітей, своєї родини», - зазначив Микола Азаров.

«Якщо людина відчула хворобу, то найкраще залишитися вдома і прийняти ряд простих заходів для того, щоб не було ускладнень. «Героїчний подвиг», коли хворий грипом йде на роботу, призводить тільки до поширення хвороби і до ускладнень у самого хворого. Але я думаю, медики дадуть більш докладні рекомендації», - додав він.

 

версія для друку