українська російська англійська
Микола Азаров: Законопроект про відмову від переведення годинників повинен пройти широке громадське обговорення
18.01.2013 | 18:25
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

У питанні доцільності переходу України на зимовий і літній час необхідно вивчити всі аспекти, спрогнозувати можливий вплив такого кроку на економіку і здоров'я людей, і головне - максимально врахувати інтереси громадян. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров, відповідаючи на запитання користувачів Фейсбуку.

За його словами, Уряд поки ніяких рішень з цього питання не приймав.

«За дорученням Уряду Мінекономрозвитку зараз займається вивченням всіх аспектів такого рішення. Тут дуже важлива думка і медиків, і енергетиків, та й бажано максимально обговорити це питання з громадськими організаціями, адже він реально зачіпає інтереси мільйонів людей. Тому хотілося б знати і вивчити максимально думку людей в цьому питанні », - наголосив Микола Азаров.

Нагадаємо, що Міністерство економічного розвитку і торгівлі винесло на громадське обговорення законопроект про відмову від переведення годинників на літній час.

Документ розміщено на сайті Міністерства, щоб провести громадські слухання, і всі бажаючі можуть взяти участь у цьому процесі, ознайомитися з цим документом, внести свої пропозиції.

Законопроект також проходить експертну оцінку, направлений для обговорення у всі зацікавлені відомства, а після загального обговорення буде винесено на засідання Уряду, розглянуто та направлено до Верховної Ради.

Законопроект передбачає, що діючий зараз зимовий час стане постійним: тобто, при переході Європи на літній час, Україна буде жити за європейським часом, а з Росією буде різниця в 2 години.

 

версія для друку