українська російська англійська
На Прикарпатті відкрили черговий центр соціальної реабілітації дітей з особливими потребами
20.01.2013 | 09:25
Івано-Франківська ОДА

У селищі Обертині Тлумацького району Івано-Франківщини у капітально відремонтованому приміщенні відкрили районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. На урочистостях голова Івано-Франківської облдержадміністрації Михайло Вишиванюк подякував громаді селища за ініціативу і допомогу, будівельникам - за якісно виконані роботи, районній владі – за опіку і надання реальної допомоги та подарував новоствореному Центру домашній кінотеатр.

Як зазначалося на урочистостях,  на капітальний ремонт приміщення під районний реабілітаційний центр (від перекриття даху – до внутрішніх і зовнішніх оздоблювальних робіт) держава виділила 700 тис. грн., районний бюджет - 215,1 тис. грн., а загальна вартість виконаних робіт складає 947,6 тис. грн. Меблі, інвентар та обладнання для Центру придбано коштом районного бюджету, а також за спонсорські кошти (4 тис. грн.). Тут уже набрали першу групу, 8 дітей з особливими потребами, які проходитимуть реабілітацію півроку, півроку - наступна група. За словами сільського голови, в Тлумацькому районі 280 дітей потребують реабілітації.

Голова облдержадміністрації Михайло Вишиванюк сказав: «Такі реабілітаційні центри, які вже успішно функціонують у ряді районів – Рогатинському, Косівському, Коломийському, Снятинському, відтепер  у Тлумацькому - це виконання на ділі ініціатив Президента України Віктора Януковича, який поставив завдання створити реабілітаційні заклади для дітей в кожному районному центрі, забезпечити їх кваліфікованим персоналом - медиками, вихователями, вчителями. Щоб допомогти батькам впоратися з особливими потребами обділених фізичним здоров’ям діток, щоб вихованці таких центрів почувалися впевненими і здоровішими».

 

версія для друку