українська російська англійська
Прем'єр-міністрові дякують за оперативне вирішення проблем, піднятих в соціальних мережах
19.01.2013 | 11:39
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністру України Миколі Азарову дякують за оперативне розв’язання питань, з якими люди звертаються до Глави Уряду через соціальну мережу Фейсбук.

Зокрема, зі словами вдячності звернулися до Миколи Азарова пасажири «Аеросвіту», яким все-таки вдалося повернутися на Батьківщину з Праги. Слід зазначити, що ситуацію навколо «Аеросвіту» вдалося врегулювати, зокрема, завдяки втручанню Прем’єр-міністра України Миколи Азарова, який доручив відповідним відомствам вжити заходів. «Хотілося б подякувати Вам, Миколо Яновичу, за те, що держава зайнялася проблемою приватної компанії «Аеросвіт», і завдяки цьому мої друзі змогли з Праги повернутися в Україну», - написав Олександр Борзенко у соцмережі.

Крім того, Уряд послідовно продовжує виконання соціальних ініціатив Президента, спрямованих на підвищення рівня життя громадян. Зокрема, проведена величезна робота у сфері пенсійного забезпечення. Так, у 2012 році пенсії підвищувалися кілька разів, і на кінець року її розмір збільшився в середньому на 10%. Разом з цим відбулося так зване їх осучасненнятобто проведено перерахунок пенсій. Діти і онуки тих, хто отримав збільшення пенсії, дякують главі Уряду.

Громадяни також висловлюють велику вдячність Миколі Азарову за втручання у вирішення проблеми, яка виникла із затримками виплати зарплат і соціальної допомоги. Він, зокрема, звернувся до людей з проханням надавати йому конкретні факти таких порушень прав громадян. Крім того, за дорученням Глави Уряду Міністерство соціальної політики України проводить щоденний моніторинг здійснення соціальних виплат в усіх регіонах України. Винні у затримці виплат понесли персональну відповідальність, аж до звільнення. Так, вдячна киянка Галина Атаманенко написала Миколі Азарову: «Спасибі велике, я отримала виплати на дитину! Було приємно, що мені зателефонували і дізналися, чи отримала я гроші! Ще раз Вам дякую».

Не менший ажіотаж у суспільстві був викликаний внесенням ліків від мігрені в перелік наркотичних засобів, що призвело до недоступності ефективних ліків від сильного головного болю. Із цією проблемою до Прем’єр-міністра звернулися хворі на мігрень. Уряд негайно врегулював ситуацію: Кабінет Міністрів вніс зміни до переліку засобів, заборонених до вільного продажу в аптеках, якими дозволив продавати в аптеках ці препарати. Чиновники, які формально поставилися до проблеми, покарані. «Шановний Миколо Яновичу. Дуже дякую Вам від імені тих, хто страждає на мігрень і їх родичів, за те, що прислухалися до нас, і Кабінет Міністрів досить швидко розібрався в ситуації», - звернулася до Глави Уряду ще один користувач Фейсбука Василь Друзяк.

А жителька Умані вдячна Миколі Азарову за покращення житлових умов, оскільки через брак коштів здійснити ремонт самотужки вона була не в змозі. Дізнавшись про це, Прем’єр-міністр дав доручення місцевим органам влади провести ремонт даху в помешканні жінки і встановити телефон.

Також широкого резонансу набуло повернення в школи медоглядів для учнів. За рішення Уряду відновити профілактичні медичні огляди учнів безпосередньо у навчальних закладах особливо вдячні Прем’єр-міністру батьки. Адже саме вони виступили з відповідною ініціативою, зокрема під час проведення загальноукраїнських батьківських інтернет-зборів. В свою чергу, Микола Азаров подякував всім за підтримку дій Уряду щодо посилення уваги до питання здоров'я дітей.

До Прем’єр-міністра також звертаються з подяками за втручання в ситуацію щодо ліквідації наслідків несприятливих погодних умов на території ряду областей країни, за допомогу в ліквідації надзвичайної ситуації в луцькому житловому будинку, за вирішення проблеми з вакцинами для хворих на гемофілію тощо. «Спасибі, що чуєте наші проблеми і небайдужі до них. Я думаю, що наші люди звертаються до Вас, може, і з незначними проблемами, але все тому, що на місцях їх просто не чують», - написала на сторінці Миколи Азарова у Фейсбуці Алла Себова.

Прем’єр-міністр твердо переконаний, що саме завдяки діалогу влади з громадянами вдається вчасно виявляти серйозні проблеми та оперативно їх вирішувати. На його думку, ефективна робота кожного міністерства і Кабінету Міністрів у цілому починається з ефективного діалогу людьми.

Слід зазначити, що Глава Уряду особисто щотижня спілкується з користувачами соціальної мережі Фейсбук, а також зустрічається з представниками громадських об’єднань для обговорення актуальних питань державної політики.

 

 

 

версія для друку