українська російська англійська
Через метеоумови обмежено рух пасажирського автотранспорту на Тернопільщині
21.01.2013 | 10:04
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Через погіршення погодних умов на території України значних порушень у функціонуванні об’єктів транспортного комплексу та поштового зв’язку за минулу добу не було.

Протягом дня на території України очікуються опади у вигляді невеликого снігу та дощу. Дорожники постійно проводять роботи  по покращенню стану проїзду.

Станом на ранок 21 січня на автомобільних дорогах загального користування задіяні 1883 одиниці техніки та 3058 дорожніх працівників. Рух автошляхами державного та місцевого значення забезпечений. Діють обмеження руху пасажирського транспорту у Тернопільській області у зв’язку з опадами у вигляді дощу при мінусовій температурі.

Щодо роботи морського транспорту у складних погодних умовах: очікують проходу каналом Керч-Єні-Кале з півночі 4 суден, з півдня – 56, з них до Маріупольського порту – 3 судна. На рейді Маріупольського порту 4 судна, в очікуванні проводки на вихід – 2 судна. У Миколаївському порту заплановано на вхід – 3 судна, на вихід – 2 судна, у Херсонському порту: на вхід – 7 суден, на вихід – 6 судeн.

 

 

версія для друку