українська російська англійська
За кошти, зібрані на книжковій виставці, незрячим дітям подарували передплату на спеціалізовані журнали
21.01.2013 | 11:36
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Вихованці київської школи-інтернату №5 для сліпих дітей імені Якова Батюка отримали у подарунок річну передплату на спеціалізовані журнали, у тому числі журналу «Школяр», який видається шрифтом Брайля.

Це стало можливим завдяки зібраним коштам під час роботи III Київської міжнародної книжкової виставки «Книжкові Контракти». У благодійній акції «Особливі книжки – для особливих дітей», ініційованій Держкомтелерадіо України, взяли участь відвідувачі та учасники виставки - усі небайдужі до долі дітей з вадами зору.

Серед періодики, передплаченої для вихованців інтернату, також журнали «Дитячий розвивайко», «Колосок», «Барвінок», «Пізнайко», «Маленький розумник», «ВДГ/Вигадуй, Думай, Грай» та інші.

Довідково

III Київська міжнародна книжкова виставка «Книжкові контракти» проходила у столиці 15-18 грудня минулого року. Її лейтмотивом традиційно є розвиток дитячої книги, а також допомога дітям з особливими потребами та сиротам.

Київська загальна спеціальна школа-інтернат №5 для сліпих дітей імені Якова Батюка здійснює навчання та адаптацію, реабілітацію дітей з вадами зору. До школи приймаються діти з шести-семирічного віку, які живуть в Києві та прилеглих областях, з гостротою зору 0-0,04. Навчання в школі триває 12 років. Вихованці мають можливість оволодіти професіями медичних працівників лікувального масажу та операторів комп'ютерного набору. При закладі працює музична школа.

версія для друку