українська російська англійська
Волинь - третя в Україні за темпами росту зарплати
21.01.2013 | 13:20
Волинська ОДА

У 2013 році Волинь спрацює краще, ніж торік, наголосив голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук на оперативній нараді, озвучуючи  статистику соціально-економічного розвитку за 2012-й.

Насамперед він відзначив, що минулого року аграрна галузь Волині спрацювала з прибутками і посіла в державі шосте місце. Зокрема, волинські господарі виробили сільськогосподарської продукції більше як на 6 млрд. грн.

Крім того, упродовж минулого року в області збережено динаміку росту та індекс споживчих цін втримано на рівні 99,9%. 

Також Волинь належно спрацювала із погашення заборгованої заробітної плати. За 2012-й ліквідовано борг на 1,2 млн. грн. і не допущено появи нового. Зокрема, Борис Клімчук відзначив, що підприємства-банкрути виплатили своїм колишнім працівникам  понад 600 тис. грн.

Водночас голова Волинської облдержадміністрації додав, що регіон посів третю сходинку  за темпами росту реальної зарплати. На 1 січня вона становить  – 2 332 грн.

Ще один позитивний аспект – за обсягом виконаних будівельних робіт  Волинь на 11 місці в державі.

Загалом, у Волинській області в 2012 році зафіксовано нарощення випуску продукції в деревообробній галузі, машинобудуванні, металургійному виробництві,  хімічній  та нафтохімічній промисловості.

 

версія для друку