українська російська англійська
НКЦПФР підготувала Порядок скасування реєстрації випусків акцій
21.01.2013 | 14:17
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР)  на черговому засіданні регулятора, яке відбулося 15 січня 2013 року, прийняла рішення «Про затвердження Порядку скасування реєстрації випусків акцій».

«Перш за все, говорячи про даний документ, варто зазначити, що ми вдосконалили порядок скасування реєстрації випусків акцій та привели його у відповідність до законодавства. Насамперед, документ націлений на врегулювання проблемних питань щодо скасування реєстрації випусків акцій, і, ми сподіваємось, що наразі у цей процес внесено ясність та точність для всіх учасників ринку», - зауважила Алла Папаіка, директор департаменту корпоративного управління та корпоративних фінансів НКЦПФР.

До того ж, за словами Алли Папаіки, даним Порядком, зокрема, регулюється процес припинення акціонерного товариства шляхом ліквідації або перетворення, зокрема, порядок зупинення, відновлення обігу та порядок скасування реєстрації випусків акцій, а також вчинення дій з метою скасування реєстрації випуску акцій у разі нерозміщення, відмови від розміщення або незатвердження результатів розміщення акцій.

Даний документ розроблено відповідно до Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні», Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, законів України «Про акціонерні товариства», «Про банки і банківську діяльність», «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців», «Про Національну депозитарну систему та особливості електронного обігу цінних паперів в Україні», «Про цінні папери та фондовий ринок».

Додамо, що відповідний регуляторний акт найближчим часом буде оприлюднено на офіційному сайті Комісії, де всі охочі зможуть ознайомитися з його текстом.

 

 

 

версія для друку