українська російська англійська
Держфінінспекція в Дніпропетровській області відшкодувала втрат майже на 60 млн. грн.
21.01.2013 | 16:10
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Держфінінспекція в Дніпропетровській області в 2012 році забезпечила відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів держави на загальну суму 59,9 млн. грн. З них до бюджетів усіх рівнів надійшло 2,1 млн. грн. та відшкодовано і поновлено незаконних витрат майже на 54,9 млн. грн.

Крім того, з метою забезпечення відшкодування виявлених порушень та попередження їх у подальшому застосовано 371 фінансову санкцію у вигляді призупинення бюджетних асигнувань та зупинення операцій з бюджетними коштами.

За вчинені бюджетні правопорушення, згідно з вимогами Бюджетного кодексу України, зменшено бюджетних призначень/асигнувань 24 розпорядникам бюджетних коштів на загальну суму майже 1,4 млн. грн. До суду пред’явлено 81 позов щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 259,8 млн. грн. та ініційовано 233 позови перед органами прокуратури, об’єктами контролю або його органами управління.

До правоохоронних органів передано 205 матеріалів ревізій, перевірок державних закупівель та комісійних перевірок. За 80 матеріалами ревізій, перевірок державних закупівель та комісійних перевірок порушено кримінальні справи.

Також за результатами ревізій до адміністративної відповідальності притягнуто 1601 особу, до дисциплінарної відповідальності – 218 осіб та до матеріальної відповідальності – 56 осіб.

За результатами ревізій звільнено із займаних посад 57 осіб.

версія для друку