українська російська англійська
НТКУ стала медіапартнером благодійного концерту на підтримку людей з синдромом Дауна
21.01.2013 | 15:56
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

Національна телекомпанія України стала медіапартнером проведення благодійного концерту голландського оркестру Jostiband orchestra, що пройде наприкінці січня у столиці. Організатором заходу виступила Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром» спільно з Посольством Королівства Нідерландів в Україні.

Метою концерту є демонстрація можливостей людей із синдромом Дауна та іншими розумовими розладами, формування терпимості і толерантності у суспільстві до таких людей та їх потреб.

Особливістю колективу Jostiband orchestra є те, що в ньому грають «незвичайні» музиканти - люди з синдромом Дауна та з порушенням розумового розвитку. Це найбільший у світі оркестр такого формату. Всього в ньому бере участь 170 осіб, до Києва ж приїде склад з 35 музикантів, серед них - шестеро з синдромом Дауна.

Пряму трансляцію шоу можна буде подивитись на супутниковому каналі Національної телекомпанії України - «Перший Ukraine» 29 січня о 19:00. Також концерт транслюватиметься в ефірі цифрового каналу «Перший Т2».

«Для НТКУ за честь бути медіапартнером такого унікального заходу. Підтримка подібних проектів, які спрямовані на допомогу у висвітленні проблем людей із вадами здоров'я, - це наш обов'язок. Оркестр Jostiband orchestra є ще одним підтвердженням того, що люди із обмеженими можливостями можуть жити повноцінним життям у суспільстві, яке не стоїть осторонь від їхніх проблем», - зазначив генеральний директор НТКУ Єгор Бенкендоф.

 

версія для друку