українська російська англійська
Держмолодьспорту та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) реалізовуватимуть спільні соцпроекти
21.01.2013 | 18:16
Прес-служба Державної служби молоді та спорту

Державна служба молоді та спорту України та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) готують спільний план реалізації  інформаційних кампаній, спрямованих на протидію соціально небезпечних явищ в країні, профілактику ВІЛ/СНІДу, насильства, а також на підтримку прав дітей та жінок, в рамках проведення Міжнародного дня захисту дітей та спортивних заходів в 2013 році. 

Такої домовленості було досягнуто на зустрічі Голови Державної служби молоді та спорту України Равіля Сафіулліна та голови представництва  ЮНІСЕФ в Україні Юкіє Мокуо, яка відбулася у понеділок, 21 січня 2013 року, в Державній службі молоді та спорту України.

Зокрема, на зустрічі обговорювалося питання щодо можливості проведення спільної інформаційної кампанії під час проведення в Україні юнацького чемпіонату світу з легкої атлетики, який відбудеться в м. Донецьку.

Голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Юкіє Мокуо висловилася за активізацію співробітництва між Державною службою молоді та спорту та Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в 2013 році.

За її словами, проведення таких акцій  сприятиме обізнаності дітей та молоді про свої права та свободи та вплине на поліпшення іміджу України як соціально орієнтованої країни на Європейському просторі.

Голова Державної служби молоді та спорту України Равіль Сафіуллін нагадав, що в Україні успішно триває Національний соціальний проект "Давай разом!", який передбачає проведення в усіх регіонах України соціально-інформаційної кампанії "Червона картка", проведення дитячих та молодіжних турнірів з футболу.

"Ми сподіваємося об'єднати зусилля і ресурси, які мають державні, громадські та міжнародні організації, для протидії негативних явищ насамперед в середовищі молоді та дітей, таких як малорухливий спосіб життя, насильство, вживання алкоголю та наркотиків, ВІЛ/СНІД тощо", - зауважив Голова Держслужби.

 

 

версія для друку