українська російська англійська
Утворено Координаційну раду з реалізації програми будівництва доступного житла в регіонах
21.01.2013 | 17:53
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Утворено Координаційну раду з реалізації програми будівництва доступного житла в регіонах як консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів України. Відповідну постанову Уряд прийняв 21 січня 2013 року.

Затверджено положення про Координаційну раду. Очолюватиме раду Віце-прем’єр-міністр, який затверджуватиме персональний склад.

Серед основних завдань Координаційної ради – сприяння забезпеченню координації діяльності органів виконавчої влади з питань реалізації програм будівництва доступного житла в регіонах. Також визначатимуться шляхи, механізми та способи вирішення проблемних питань, що виникають під час реалізації програм будівництва доступного житла в регіонах. Рада готуватиме пропозиції щодо підвищення ефективності реалізації відповідних програм та удосконалення нормативно-правової бази з цих питань.

Організаційне, інформаційне, матеріально-технічне забезпечення Координаційної ради здійснює Мінрегіон.

За даними Мінрегіону, у 2012 року за програмою будівництва (придбання) доступного житла в Україні було придбано 1 222 квартири загальною площею 83,2 тис. кв. метрів. Для придбання доступного житла громадяни отримали державну підтримку в обсязі 156,6 млн. гривень.

Інвестиції громадян, які були спрямовані на будівництво доступного житла у 2012 році, становлять понад 335 млн. гривень.

Таким чином, в рамках реалізації програми будівництва доступного житла у будівельну галузь було залучено понад 490 млн. гривень.

 

версія для друку