українська російська англійська
Україна та Пакистан поглиблюють двостороннє співробітництво
22.01.2013 | 12:22
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

21 січня 2013 року директор департаменту торговельно-економічного співробітництва Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Руслан Осипенко провів робочу зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні С. Мелою.

Сторони обговорили широкий спектр питань щодо поглиблення двостороннього співробітництва та формування партнерських торговельних відносин.

Як зазначалося під час перемовин, Україна готова до двостороннього діалогу відносно активізації співпраці з Пакистаном у різних галузях економіки. Зокрема учасники зустрічі висловили зацікавлення в налагодженні співробітництва у промисловості,  галузі судно- та літакобудування й  металургії. Великий потенціал співпраці країни мають і в  інфраструктурному будівництві, в галузі транспортунергетики та сільського господарства, в нафто-газодобувній та  у сфері вугледобування.

Висловивши задоволення з приводу підписання Угоди між Урядом України та Урядом Ісламської Республіки Пакистан про створення Спільної українсько-пакистанської комісії з питань економічного співробітництва, яка сприятиме активізації торговельно-економічної співпраці, а також спільної реалізації важливих для розвитку економік двох країн проектів, Руслан Осипенко наголосив: “Україна завжди була і надалі залишатиметься відкритим, прогнозованим і надійним партнером для Ісламської Республіки Пакистан і готова розглядати пропозиції, програми і проекти пакистанської сторони, спрямовані на поглиблення двостороннього співробітництва, яке має великі перспективи і потенціал”.

З огляду на це українська сторона запропонувала прискорити підписання двосторонньої Угоди про сприяння та взаємний захист інвестицій.

  Сторони обговорили питання підготовки першого засідання Спільної міжурядової українсько-пакистанської комісії з питань економічного співробітництва, проведення якого заплановано на друге півріччя поточного року.

 

версія для друку