українська російська англійська
М. Азаров вимагає від міністерств і відомств пришвидшити затвердження фінпланів підприємств кожної галузі економіки
22.01.2013 | 15:23
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив всім керівникам міністерств і відомств активізувати роботу із затвердження фінансових планів крупних підприємств. Відповідне завдання Прем’єр-міністр України Микола Азаров поставив під час наради з питань доопрацювання проекту Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки.

Особливу увагу Глава Уряду звернув Міністра енергетики та вугільної промисловості Едуарда Ставицького на прискорення затвердження фінансових планів «Енергоатому», «Нафтогазу» та інших підприємств енергетичної галузі.

Микола Азаров відвів керівникам міністерств і відомств максимум 10 днів на виконання поставленого завдання: «Вам відводиться максимум 10 днів, щоб ви на початку лютого представили на засіданні Уряду погоджені з Міністерством фінансів, Міністерством економічного розвитку і торгівлі та іншими заінтересованими міністерствами фінансові плани державних підприємств».

Контроль за виконанням поставлених завдань Прем’єр-міністр України Микола Азаров поклав на Міністра Кабінету Міністрів Олену Лукаш.

версія для друку