українська російська англійська
Уповноважені органи України та ОАЕ співпрацюватимуть у галузі водних ресурсів
22.01.2013 | 15:55
Прес-служба ДЕРЖАВНого АГЕНТСТВа ВОДНИХ РЕСУРСІВ

З 12 по 18 січня 2013 року тривав офіційний візит Голови Агентства В.Сташука у складі української делегації до Об’єднаних Арабських Еміратів для участі у першому Світовому саміті водних ресурсів, який відбувся у рамках «Тижня відновлюваної енергетики» в м. Абу-Дабі.

Під час візиту представники делегації взяли участь у третьому засіданні Генеральної Асамблеї Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA), де Україні було запропоновано приєднатися до створюваної мережі радників (експертів) з розвитку відновлюваної енергетики (Renewable Energy Policy Advice Network, REPAN), враховуючи її потенціал у розвитку відновлюваної енергетики, та у VI Міжнародному саміті енергії майбутнього, у рамках якого відбулися Міжнародна конференція з відновлюваної енергетики; Міжнародний саміт води, церемонія вручення премії енергії майбутнього ім. Заїда; міністерська зустріч з питань енергетики між представниками Ліги арабських держав та країн Латинської Америки; спільна конференція експертів Міжнародного саміту енергії майбутнього та Міжнародного саміту води.

Також відбулася зустріч Голови Агентства В.Сташука з Генеральним директором Адміністрації води та електроенергії Абу-Дабі, шейхом Абдуллою Аль Нуеймі, під час якої було обговорено питання водопостачання та водовідведення в ОАЕ та сучасного стану водного господарства України. Під час бесіди було розглянуто питання щодо можливості започаткування співробітництва між уповноваженими органами України та ОАЕ в галузі водних ресурсів.

Результати зустрічей слугуватимуть платформою для об’єднання зусиль урядових, наукових і бізнесових структур з метою відпрацювання нових ідей у пошуку ефективних шляхів вирішення питань ланцюга «вода-енергія» на глобальному, міжнародному і національному рівнях та сприятимуть гармонізації водної політики, узгодженій діяльності країн для досягнення цілей Тисячоліття щодо забезпечення доступу до їх джерел усім споживачам.

 

версія для друку