українська російська англійська
Обговорено питання торговельно-економічної співпраці України та Мексики
22.01.2013 | 19:04
Прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі

Міністр економічного розвитку і торгівлі України Ігор Прасолов провів робочу зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Мексиканських Сполучених Штатів в Україні пані Беренісе Рендон Талавера.

Сторони обговорили поточний стан торговельно-економічного співробітництва між Україною та Мексикою, а також перспективи його активізації. Зокрема, досягнуто попередньої домовленості щодо проведення у жовтні-листопаді 2013 року у м. Київ другого засідання Українсько-Мексиканської Міжурядової Комісії.

«Необхідно вивести двосторонні відносини між нашими державами на якісно новий рівень. Упевнений, що плідне українсько-мексиканське співробітництво в усіх сферах, які становлять взаємний інтерес, динамічно розвиватиметься на благо народів наших держав», - наголосив Ігор Прасолов.

Дипломатичний гість запропонувала українській стороні розглянути можливість поглиблення взаємодії представників приватних структур обох країн, зокрема, проведення у рамках Українсько-Мексиканської Міжурядової Комісії бізнес-форуму у Києві.

Також мексиканська сторона звернулася з проханням надати підтримку кандидатурі Доктора Герміно Бланко Мендозі на посаду Генерального директора Світової організації торгівлі на період 2013-2017 років, вибори якого відбудуться у травні 2013 року у Женеві.

 

версія для друку