українська російська англійська
У Криму створено 26 центрів первинної медико-санітарної допомоги
23.01.2013 | 09:50
Рада міністрів АРК

У Криму активно реалізується план створення центрів первинної медико-санітарної допомоги як структурних підрозділів центральних міських та районних лікарень та територіально-медичних об'єднань і  подальшим наданням їм статусу юридичних осіб і державною реєстрацією.

На сьогодні в Автономній Республіці Крим створено 14 центрів первинної медико-санітарної допомоги зі статусом юридичних осіб, які пройшли державну реєстрацію (міста Євпаторія, Керч, Сімферополь, Судак, Феодосія, а також у Білогірському, Кіровському, Ленінському, Нижньогірському, Сакському і Чорноморському районах), і 12 центрів, які є структурними підрозділами ТМО, ЦМЛ та ЦРЛ. Завершення формування мережі центрів первинної медичної допомоги з урахуванням положень Наказу МОЗ України від 04.11.11 № 755 в частині юридичного статусу таких центрів передбачено в першому півріччі 2013 року.

У даний час Міністерством охорони здоров'я Автономної Республіки Крим спільно з органами місцевого самоврядування ведеться робота по наданню 12 центрам первинної медико-санітарної допомоги, що є структурними підрозділами закладів охорони здоров'я, статусу юридичної особи та проведення державної реєстрації.

Питання про формування мережі закладів охорони здоров'я, які надають первинну медичну допомогу в Автономній Республіці Крим), буде винесене на засідання Регіонального комітету з економічних реформ у першому півріччі 2013 року.

версія для друку