українська російська англійська
Микола Азаров: Політика Уряду спрямована на розвиток економіки та підвищення добробуту людей
23.01.2013 | 11:50
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Політика Уряду спрямована на розвиток економіки та підвищення добробуту людей. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів  України 23 січня 2013 року.

«Економіка існує і працює не для самої себе. Розвиток економіки має одну кінцеву мету: зростання добробуту людей. В чому суть політики нашого Уряду? Ми працюємо над тим, щоб наші громадяни могли більше споживати, щоб вітчизняна економіка могла більше випускати товарів і послуг. Тоді ті, хто працює, знову ж зможуть більше споживати за рахунок власної роботи, а ті, кого утримує суспільство, за рахунок зростання соціальних стандартів», - сказав Глава Уряду.

При цьому він додав, що «економічні перетворення в нашій ситуації – єдино можлива база для сильної соціальної політики».

Тому, повідомив Микола Азаров, Уряд планує заслухати виконання програми соціальних ініціатив Президента України. Зокрема, як реалізується програма «Доступне житло» і яких показників буде досягнуто у цій сфері 2013 року? Як молодь забезпечується роботою і житлом? Що зроблено для забезпечення інвалідів ліками, протезами, візками, транспортом? Як виконується завдання принципово покращити роботу соціальних служб, щоб зробити соціальний захист активним, ініціативним з боку держави, і адресним? Як далі розповсюджувати практику референтних цін, щоб здешевлювати ліки?

«Все це принципові для нас питання першого плану. Для нас дуже важливо, щоб система соціального захисту працювала без збоїв. А якщо вони трапляються – негайно виправляти ситуацію», - підкреслив Прем’єр-міністр.

версія для друку