українська російська англійська
Заробітну плату від 10 тис. грн. отримуватимуть інженери на підприємстві сільгоспмашинобудування
23.01.2013 | 12:34
Прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства

Пропонуватимуть заробітну плату європейського рівня вітчизняні модернізовані підприємства сільгоспмашинобудування. Таким чином, керівництво ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» заохочує інженерно-технічних працівників пройти безкоштовне навчання та отримувати заробітну плату від 10 тисяч гривень.

Кадрове забезпечення підприємств сільського господарського машинобудування,  а також технічна модернізація є необхідною умовою розвитку галузі. Тому Мінагрополітики здійснює низку заходів, спрямованих на підвищення інвестиційної привабливості сектору вітчизняного сільгоспмашинобудування, його технічної модернізації та залучення висококваліфікованих кадрів.

За словами директора департаменту інженерно-технічного забезпечення та сільськогосподарського машинобудування Олександра Григоровича, покращення інвестиційної привабливості підприємств вітчизняного сільгоспмашинобудування шляхом налагодження виробництва інноваційної техніки та обладнання для агропромислового комплексу стимулює молодь до обрання інженерної спеціальності.

Так, на сьогодні керівництво ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» пропонує інженерно-технічним працівникам підвищити свої фахові знання, пройшовши безкоштовне навчання, та отримувати високу заробітну плату.  Зокрема, інженерні кадри отримуватимуть  до  10 тисяч гривень на місяць, а керівні кадри та конструктори − понад 20 тисяч гривень. Окрім цього, підприємство гарантує повний соціальний пакет з офіційним працевлаштуванням та можливістю їхнього кар’єрного росту.

Нагадаємо, що департаментом інженерно-технічного забезпечення та сільськогосподарського машинобудування Міністерства аграрної політики та продовольства розроблено План заходів розвитку сільськогосподарського машинобудування для агропромислового комплексу України.

версія для друку