українська російська англійська
МОЗ жорстко контролює подання регіонами заявок на закупівлю ліків
23.01.2013 | 13:18
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Міністерство охорони здоров'я України вживає жорстких заходів щодо контролю формування та подання регіонами заявок на закупівлю лікарських препаратів та виробів медичного призначення. На цьому особисто наголосила Міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова під час розширеної Колегії МОЗ, яка відбулася напередодні в «Київському міському центрі серця».

Під час заходу, на якому були присутні, зокрема, представники обласних держадміністрацій та провідні фахівці медичної галузі з усіх регіонів держави, Міністр зауважила: «Хворі не страждатимуть через безвідповідальність керівників на місцях, які не склали та не подали своєчасно заявок на закупівлю ліків. Винні будуть відповідати», - наголосила Раїса Богатирьова.

Деякі регіони зривають терміни подання заявок на закупівлю, зокрема, імунобіологічних та антиретровірусних препаратів, ліків від гемофілії.

За даними МОЗ, така робота досі не проведена Тернопільською областю та АР Крим. Саме тому Міністерство звернулося до керівництва цих регіонів із вимогою упродовж доби вжити відповідних заходів для виправлення ситуації.

Нагадаємо, у МОЗ розпочалися процедури централізованих закупівель на виконання державних цільових програм. Відповідно до порядку процедур, кожен регіон формує та подає до Міністерства заявки із визначеними за кожною програмою потребами на певні лікарські засоби та вироби медичного призначення.  При цьому регіони повинні дотримуватися чіткого графіку подання заявок, аби не затримувати процедури закупівель та подальше надходження ліків до хворих.

 

 

версія для друку